Maandag is zoonlief weer naar de kapper geweest. We gaan elke keer naar de kinderkapper. Ik vind een kinderkapper toch wel erg fijn. Een kapper die goed met kinderen om kan gaan. En een kapper die wel vaker heeft meegemaakt dat een kind niet stil zit of huilt.
Month: oktober 2015
Vandaag gratis boodschappen gedaan
Vandaag aardig wat boodschappen gedaan. En het kost me helemaal niks. Ja het kost me natuurlijk wel wat tijd. En eerst moet je de boodschappen betalen en daarna kun je het geld terug vragen.
Groot Opa’s allebei 90 jaar
Zondag is mijn ene opa 90 jaar geworden en vandaag (maandag) is mijn andere opa 90 jaar geworden. Ik vind het heel bijzonder dat ze een dag na elkaar jarig zijn. En dat ze deze mooie leeftijd mogen bereiken.
Speciaal voor de verjaardagen van zijn Groot opa’s heeft zoonlief de kleurplaten gekleurd en stickers geplakt. We noemen mijn opa’s voor zoonlief groot opa. Mijn moeder kwam eigenlijk met deze benaming. Omdat overgroot opa best wel lastig is voor een ventje van drie. En ook de groot opa’s zelf vinden deze benaming erg leuk.
Opnames 5 tegen 5
5 tegen 5 komt weer terug op de buis bij RTL 4. Nu gepresenteerd door Ruben Nicolai, voorheen gepresenteerd door Willem Ruis, Peter Jan Rens, Gordon en Winston Gerschtanowitz. Maandag hebben een vriendin en ik hiervan drie opnames mogen bijwonen. De eerste opname duurde erg lang omdat er nog aardig fout ging met de techniek. Maar gelukkig was er een hele leuke publieksopwarmer. Hij probeerde de gezellige sfeer erin te houden. Bij de tweede en derde opname ging wel alles goed en liep alles veel soepeler.
Trouwbeurs Jullie feestje in Ottoland
Ik zal gelijk de eerste vraag die bij jullie op komt beantwoorden. Nee ik ben niet ten huwelijk gevraagd en heb (voorlopig) nog geen trouwplannen. Maar alvast wat leuke ideeën opdoen kan nooit kwaad.
Op bezoek bij een basisschool
Zoonlief wordt in juni pas 4 jaar. Toch zijn we vandaag al voor het eerst gaan kijken bij een basisschool. Deze basisschool had onze voorkeur en vandaar wilden we deze snel bezoeken. Want mochten we bij deze school geen goed gevoel hebben. Dan moeten toch op zoek naar een andere school. Waarom deze school onze voorkeur had? Nou omdat hij redelijk in de buurt zit, het een openbare school is en na rond vragen deze school heel positief naar boven kwam. En ook het soort onderwijs was voor ons belangrijk. Zoonlief is geen persoon voor een montessori school of een jenaplan school.
High tea, Babyshower
Vandaag de babyshower van mijn schoonzus. Ja ik word tante. Hoe leuk en bijzonder is dat. Continue reading