Nog geen valentijnskaart verstuurd? Maar wil je wel je geliefde verrassen met een unieke kaart? De Nederlandse start-up Serious Game Media (SGM) introduceert daarom de eerste valentijnskaart in virtual reality. De zogeheten VR Card bestaat uit een kartonnen bril en een te downloaden app, die samen zorgen voor een intense 3D-ervaring. Na de eenvoudige montage van de bril plaatst de gebruiker zijn smartphone in de viewer en waant hij zich in een nieuwe wereld. Hier kan de ontvanger om zich heen kijken en zelfs een wandelingetje maken.
In drie eenvoudige stappen maak je jouw eigen Virual Reality valentijnskaart. Je kan een unieke valentijnsomgeving op een tropisch eiland creëren, inclusief eigen foto’s en een persoonlijke boodschap. De ervaring is opgebouwd als minigame met twee levels om te achterhalen wie de afzender is. Maar dit kan je natuurlijk ook geheim houden.
De kaart is geschikt voor elke smartphone en laat je op laagdrempelige wijze kennismaken met virtual reality. Nadien kan je de bril ook gebruikt voor andere virtualreality-ervaringen.
Zijn jullie al enthousiast geworden en willen jullie graag je geliefde verrassen? Ja, dan hebben jullie geluk! Ik mag namelijk 3 drie brillen (plus toegang tot de app) weggeven. Wat moet je daarvoor doen?
- Like de facebookpagina van Saskia’s wereld
- Laat in een reactie onder dit artikel dat je meedoet en zorg dat je een geldig e-mailadres achterlaat.
Omdat Valentijnsdag al zondag is zal dit een hele korte winactie zijn. Je kan tot donderdag 20:00 uur meedoen.
De winnaars zijn bekend.
Gefeliciteerd Fleur, Heleen en Martine!
Wat gaaf zeg! Mijn man is een gamer en verwacht zéker geen cadeautje van mij. Laat staan zoiets. En stiekem ben ik zelf helemaal gek van virtual en augmented reality. Ik maak dus graag kans!
Wat een leuk idee! en weer eens wat anders voor valentijn! Ik doe graag mee
Hi Saskia, nog ontzettend bedankt voor de VR Cards Valentijnkaart. Helaas kwam hij pas gisteren met de post, maar dat mag de pret niet drukken! Ik vond hem zo leuk, dat ik er vandaag een stukje overgeschreven heb op mijn blog. http://ow.ly/YnDRp. Ik dacht misschien vind je dat wel leuk om even te lezen.
Veel Liefs Fleur
Mama’s Liefste
Jammer dat hij net een dag dag te laat kwam. Gelukkig kon je Valentijn hem alsnog waarderen. Erg leuk om je blog hierover te lezen.
Ik ging het er niet op wagen en heb ‘m besteld. Bedankt voor de tip!
Leuk! Ik ben benieuwd wat je partner van de unieke valentijnskaart vindt.
Heeft mijn vriend iets om naar te kijken, want ik ben met Valentijn niet thuis.
Dat klinkt gaaf! Ik doe graag mee!
Ik vind het een grappig idee! Weer eens wat anders. Gefeliciteerd Fleur, Heleen en Martine!